banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Sprey kurutucu

5L sprey kurutucu

5L sprey kurutucu
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Çin 5 l sprey kurutucu kimya, biyoloji, ilaç ve gıda 5 l sprey kurutucu için arıyorsanız, kurutma makinesi ile santrifüj sprey 5 l, 5l makinesi santrifüj sprey, santrifüj ile kurutma makinesi spay, süt, süt tozu üreticiler, tedarikçiler ve facoty, sprey kurutma sprey ya da 5 l kontrol kurutma makinesi özelleştirme sprey ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım, lütfen Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

Çalışma prensibi

Hava Filtresi ile ve Isıtma cihazları gelip Kurutma odası üst kısmında olan sıcak hava Distribütör içine, sıcak hava Distribütör sıcak hava, sıcak hava almak o zaman odası eşit kurutma içine üretmek giderek, aynı zamanda Kurutma odası üst kısmında donatılmış santrifüj sprey kafa teslim sıvı malzeme taşımak, sıvı madde sis damlacık püskürtülür , sıcak hava ve sıvı madde daralma yüzey alanı artırmak için hızlı bir şekilde, buharlaştırma nem kuru ürünleri çok kısa bir süre içinde. Kaba ürün alt kısmındaki kurutma makinesi, atık gaz radyal fan tarafından taburcu olan koleksiyon varil tarafından toplanır.

Karakteristik

1. hızlı bir şekilde hız kurutma. Santrifüj püskürtme sonra sıvı madde, yüzey alanı artış büyük ölçüde, yüksek sıcaklık hava akışı, şu an 95 buharlaşır gider ~ zaman kurutma hakkında on saniye olur, böylece nem oranı, % 98'i.

2. paralel akım paterni, kurutma işlemi sırasında sprey, evlat, sıvı damlacık sıcaklığını yüksek, hangi yüksek kaliteli ürünler söz değil. Aşırı ısınma ve termal hassas malzeme kurutma için uygun kuru malzeme yapmaz bu boşaldıktan sonra kurutma odasına sıcak hava sıcaklığı biraz daha yüksek, ancak sıcak hava ile sprey sıvı damlacık hemen kişi olarak olmasına rağmen Kurutma odası, sıvı damlacık ve sıcak hava akışı ile aynı yönde, sprey odası kurutma sıcaklığı DIP aşağı, bu yüzden , egzoz sıcaklık ve sıcaklık egzoz daha alt deşarj ürün sıcaklığını bağlıdır.

3. geniş uygulanan alan. Malzeme özelliklerine göre sıcak hava kurutma kullanabilirsiniz ve soğuk Rüzgar modeli de kullanabilirsiniz. Tüm tarafından üretilen, yaygın olarak uygulanan bu makine büyük farklı özellikleri ile büyük toplu iş iş malzemeleri: Polimerler ve resins、dyes、color pigment、ceramic、 glass、 atrazine、 pesticides、 carbohydrates、 süt yumurta products、 rou acids、slaughterhouse byproducts、blood ve balık ürünleri, deterjan ve yüzey dirt、fertilizer、organic compound、inorganic yanı sıra bileşik sınıfları, vb.

4. nedeniyle için kurutma işlemi bir anda tamamlandı, yani ürün iyi dağılım 、fluidity ve çözünürlük yaklaşık küresel ürün temelde damlacıkları şekli, kalabilir.

5. üretim işlemi basit, kullanışlı ve kolay kontrol işlemdir. Sprey kurutucu nem içeriği olan 40 çözücü için kullanılır ~ % 60'ını, özel malzeme bile % 90'ı, yüksek nem oranı da kurutulmuş toz ürünler aynı anda. Çoğu ürün kırma ihtiyacım yok ve kuruduktan sonra tarama, yani üretim işleminin azaltmak, teknolojik işlemini basitleştirmek ve ürün saflığı söz veriyorum. Ürün parçacık size、precision için çalışma koşulları, denetimi ayarlamak için belirli bir aralık içindeki bir nem değiştirebilirsiniz ve Yönetimi kolaydır.

Malzeme kirliliği uzak korumak ve aygıt hizmet ömrünü uzatmak 6. için tüm parçaları tüm malzeme ile irtibata 1Cr18Ni9Ti paslanmaz çelik malzemeler benimsenmesi. Kontrol sistemi kullanmak her bölümünün gösteren aygıt yükleme demektir Tümleştirme işlemi kolayca işlem yapmak için ve açma/kapama cihazı tüm kabine kontrol.

Teknik parametreler

Madde

Birim

TP-S50

Max kapasite

ml/h

5000

Giriş havası Sıcaklık aralığı

140° C ~ 300° C
Ayarlanabilir

Çıkış hava Sıcaklık aralığı

80° C ~ 90° C

Hassas sıcaklık

±1

Kurutma makinesi zaman

S

1.0 ~ 1,5

Su pompa hızını

ml/h

5000

Püskürtme sistemi

/

Santrifüj bașlık

Sprey yön

/

Aşağıya doğru eş geçerli

Elektrik ısıtma gücü

kW

9

Isı kaynağı

/

Elektrik

Toplam güç

/

10KW 380V

Paslanmaz çelik tank çapı

mm

800

Kuru toz oranı geri yükleme

%

≥95

Santrifüj sprey döndürme türü


Basınçlı hava döndürme

Döndürme hızı

devir/dakika

25000

Sprey tepsi çapı

mm

50

Boyut

mm

1800 * 930 * 2200

Sorgulama