banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Sprey kurutucu

3L sprey kurutucu

3L sprey kurutucu
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kimya, biyoloji, ilaç ve gıda 3 l sprey kurutucu için arıyorsanız Çin 3 l sprey kurutucu, iki sıvı sprey kurutma makinesi, küçük sprey kurutma makinesi, 3 l makinesi iki sıvı sprey ile gelen lab kurutma makinesi, işleme sprey kurutucu üreticiler, tedarikçiler ve facoty toz yumurta veya 3 l kontrol kurutma makinesi özelleştirme sprey ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım, lütfen Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

Giriş:

1. laboratuvar masa üstü sprey kurutucu gelişmiş uluslararası teknoloji ve yedek parça benimseyen TOPTION son türüdür.

2. TOPTION laboratuvar sprey kurutucu birçok yeni tasarım, örneğin, küçük boyutlu ücretsiz taşıma, hava kompresörü ve elektrikli ısıtıcı teftiş için dolap, cam sprey ve Siklon Ayırıcı içinde birleştirerek toplanır. Tüm veri ve işlevleri PLC tarafından kontrol edilir.

Uygulama:

1. sprey kurutucu üretimi serbest akışlı toz örneği gerekli olduğu geniş bir alanda kullanılabilir. Bu teknik malzemeler aşağıdaki alanlarda başarıyla işledi:

1) içecekler, lezzetleri ve boyama, süt ve yumurta ürünleri, bitki ve bitkisel özler, eczacılık, ısı duyarlı malzemeleri, plastik, Polimerler ve reçineler, parfüm, seramik ve gelişmiş malzeme, sabunlar ve deterjanlar, kan, BOYARMADDELER, gıda maddeleri, yapıştırıcılar, oksit, tekstil, kemikler, diş ve diş Amalgan ve diğerleri.

2) çoğu çözümler ve supernsions elde edilen ürün malzeme özellikleri vardır sağlayan kurutulmuş sprey olabilir.

3) malzeme sadece dokunmak hava kısa bir an için böylece ısı malzeme bileşeni yok edemez gıda, biyoloji, malzeme, eczane, Üniversitesi ve Ar- Ge Enstitüsü, özellikle için örneğin, toz, sıcaklığa duyarlı malzeme işleme vb alanlardaki popüler içindir.

2. çalışma prensibi

1) Hava filtre uygulanır ve ısıtmalı, sonra Distribütör üst kısmında saç kurutma makinesi, sıcak hava eşit olarak gitmek içine Kurutma odası 2 spiral) yüksek hızlı santrifüj atomizer kule, sonra (rotasyon) sprey içine çok ince sis damlacıkları, üst yoluyla sıvı sıcak hava ile temas ve çok kısa bir sürede tamamlanan üründe içine kurutulmuş.

3) kurutulmuş ürünü sürekli kurutma Kulesi ve siklon altından üretilen, egzoz fan tarafından Bacalı.

Avantajları

1. PLC otomatik kontrol, kontrol etmek ve yönetmek için daha uygun.

2. sonra malzeme sıvı, malzemenin yüzey alanı püskürtme büyük ölçüde, artırılacak, kurutma yüksek hızı araştırma daha verimli olun.

3. ın sıcak hava akışı, % 95'i ~ su % 98'i bir anda buharlaşmış. Sadece birkaç saniye içinde malzeme kurutma bitirebilirsin.

4. özellikle ısı duyarlı malzeme kurutma için uygundur, kuruduktan sonra smashing ve sıralama, böylece işlem yordamlar azaltmak ve zaman kazanmak için gerek yoktur.

Teknik Özellikler

Madde

Birim

TP-S30

Max kapasite

ml/h

3000

Giriş havası Sıcaklık aralığı

30℃ ~ 300℃

Çıkış hava Sıcaklık aralığı

30℃ ~ 140℃

Hassas sıcaklık

±1

Kurutma makinesi zaman

S

1.0 ~ 1,5

Su pompa hızını

ml/h

3000

Püskürtme sistemi

/

İki sıvı bașlık

Sprey yön

/

Aşağıya doğru eş geçerli

Toplam güç

/

10KW 380V

Paslanmaz çelik tank çapı

mm

800

Kuru toz oranı geri yükleme

%

≥95

Döndürme hızı

devir/dakika

40000

Boyut

mm

1700 * 1100 * 150


Sorgulama