banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Sprey kurutucu

10L sprey kurutucu

10L sprey kurutucu
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Çin 10 l sprey kurutucu kimya, biyoloji, ilaç ve gıda 10 l sprey kurutucu için arıyorsanız, santrifüj sprey kurutucu, 10l makinesi ile santrifüj sprey, sprey süt kurutma makinesi, kurutma cihazları sprey, sprey gıda sanayi üreticileri, tedarikçiler ve facoty kurutma veya 10 l sprey kurutucu özelleştirme kontrol ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım, lütfen Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

1. özellikleri

1) kurutma, malzeme sıvı, püskürtme sonra yüksek hızda malzemenin yüzey alanı büyük ölçüde artırılacak. Sıcak hava akışı, % 95'i ~ su % 98'i bir anda buharlaşmış. Kurutma tamamlama zaman sadece birkaç saniye lazım.

2) bu ısı duyarlı malzeme kurutma için özellikle uygundur. Son ürünlerini iyi tekdüzelik, hareketlilik, kapasite çözülmesinde ait. Ve son ürünlerin yüksek onların saflık ve onların kalitesinde iyi. Üretim işlemleri ve basit işlem ve denetim kolaydır. Nem ile sıvı içeriği 40 ~ % 60 (özel malzemeler için içeriği 90 ulaşabilirsiniz %) içine toz veya parçacık ürün bir zamanlar kurutulmuş.

3) kurutma sonra gerek üretim işlemi yordamlarda azaltmak için ve ürün saflık geliştirmek için smashing ve sıralama, yoktur. Ürün parçacık çapı, gevşeklik ve su içeriği belirli bir kapsamdaki işlem koşulu değiştirme yoluyla ayarlanabilir. Denetim ve yönetimi yapabilmek çok uygundur.

2.Principle:

1) filtre ve ısıtmalı sonra hava kurutucu üst hava Distribütör içine girer. Sıcak hava kurutma odasına spiral formunda ve düzgün girer. Yüksek hızlı santrifüj püskürtücü kulenin tepesinde geçen, malzeme sıvı dönüşümlü olarak yayınlanır ve son derece ince sis sıvı boncuk püskürtülür.

2) çok kısa ısı hava bağlantı kurma bir süre, malzeme son ürünler kurutulmuş. Son ürünler sürekli kurutma kulenin alt ve siklonlar taburcu olacak. Atık gaz üfleyici taburcu olacak.

3.Application:

1) sprey kurutucu üretimi serbest akışlı toz örneği gerekli olduğu geniş bir alanda kullanılabilir. Bu teknik malzemeler aşağıdaki alanlarda başarıyla işledi:

İçecekler, lezzetleri ve boyama, süt ve yumurta ürünleri, bitki ve bitkisel özler, eczacılık, ısı duyarlı malzemeleri, plastik, Polimerler ve reçineler, parfüm, seramik ve gelişmiş malzeme, sabunlar ve deterjanlar, kan, BOYARMADDELER, gıda maddeleri, yapıştırıcılar, oksit, tekstil, kemikler, diş ve diş Amalgan ve diğerleri.

2) çoğu çözümler ve supernsions elde edilen ürün malzeme özellikleri vardır sağlayan kurutulmuş sprey olabilir.

3) malzeme sadece dokunmak hava kısa bir an için böylece ısı malzeme bileşeni yok edemez gıda, biyoloji, malzeme, eczane, Üniversitesi ve Ar- Ge Enstitüsü, özellikle için örneğin, toz, sıcaklığa duyarlı malzeme işleme vb alanlardaki popüler içindir.

Teknik parametreler

Madde

Birim

TP-S100

Max kapasite

ml/h

10L/h

Giriş havası Sıcaklık aralığı

50° C ~ 300° C

Çıkış hava Sıcaklık aralığı

30° C ~ 150° C

Püskürtme sistemi

/

Santrifüj bașlık

Elektrik ısıtma gücü

kW

28

Isı kaynağı

/

Elektrik

Kuru toz oranı geri yükleme

%

≥98

Döndürme hızı

devir/dakika

22000

Sprey tepsi çapı

mm

80

Kurutucular disk çapı

mm

80

Boyut

mm

2500 * 1600 * 2800

Maksimum nem buharlaşma

Kg/h

10

Sprey baş götürmek tarz

/

Mekanik sürücü


Sorgulama