banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Döner buharlaştırıcı >> Pilot Döner Buharlaştırıcı

RE-5210A Rotary Evaporatör

RE-5210A Rotary Evaporatör
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kimya, biyoloji, ilaç ve gıda re-5210a rotary Evaporatör Çin re-5210a rotary Evaporatör, rotovap, 10 l rotary Evaporatör üreticiler, tedarikçiler ve facoty veya re-5210a rotary Evaporatör özelleştirme kullanıma arıyoruz ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım, Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

RE-5210/RE-5210A Rotary Evaporatör

Rotary Evaporatör vakum basıncı, sabit sıcaklık koşulları, Isıtma dönen şişe sabit hız döndürme, geniş bir alan ince film, yüksek buharlaşma ekipman teçhizatları oluşumu kullanarak kullanımıdır.

Rotary Evaporatör esas olarak ilaç, kimyasal ve biyolojik-ilaç sanayi konsantrasyonu, kristalizasyon, kurutma, ayrılık ve kömür kurtarma dağılması için kullanılır. Prensip: vakum bir durumda, sabit sıcaklık Isıtma, şişe sürekli rotasyon, döndürmek için geniş bir alan kenarındaki oluşumu malzeme ince film, yüksek buharlaşma. Solubilization soğutma, kurtarma koleksiyonu şişede yüksek cam Kondenser buharı tarafından büyük ölçüde buharlaşma, özellikle yüksek sıcaklık kolay verimliliğini artırmak biyolojik ürünler değişkenliği ayrışma konsantre ve saf.

Temel özellikleri

1. ana parçaları: yabancı ileri şanzıman sistemi, makul yapısı, dayanıklı ve pratik giriş.

2. kontrol, sıcaklık bölümleri: yabancı gelişmiş frekans kontrol sisteminin, enstrümanın doğru performans sağlamak için sıcaklık kontrol sistemi.

3. su banyosu: bir damgalama, Otomatik Dikey asansör ithal paslanmaz çelik saçtan.

4. sızdırmazlık parçalar: PTFE malzeme seçili mühürleme, korozyon direnci artırmak ve direnç giymek için özel bir işlem teknolojisi ile yabancı ülkeler.

5. ana yapısı: yüksek kaliteli alüminyum alaşım ve paslanmaz çelik, daha tamamlamak ve makul bir performans donatımın geliştirmek.

Teknik parametreler

türü

RE-5210A

RE-5210

Modu

Otomatik kaldırma

El ile kaldırma

Hız range(rpm)

20 ~ 110

Sıcaklık range(℃)

(su) RT ~ 98

kondansatör

Dikey yazı, çift Serpantinli tüp

Dönen şişe en fazla capacity(L)

10

10

Bottles(L) toplamak için maksimum kapasite

5

5

Motor power(W)

3180

3120

Boyutu

950 * 500 * 1600

Sorgulama