banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Döner buharlaştırıcı >> Laboratuvar Rotary Evaporatör

RE-52A Rotary Evaporatör

RE-52A Rotary Evaporatör
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kimya, biyoloji, ilaç ve gıda re-52a rotary Evaporatör Çin re-52a rotary Evaporatör, döner film Buharlaştırıcılar, döner film Evaporatör, küçük rotary Evaporatör, 0,25 l döner vakum Evaporatör üreticiler, tedarikçiler ve facoty veya re-52a rotary Evaporatör özelleştirme kullanıma arıyoruz ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım, Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

RE-52A Rotary Evaporatör

RE-52A Rotary Evaporatör açıklaması

Rotary Evaporatör vakum basıncı, sabit sıcaklık koşulları, Isıtma dönen şişe sabit hız döndürme, geniş bir alan ince film, yüksek buharlaşma ekipman teçhizatları oluşumu kullanarak kullanımıdır.

Rotary Evaporatör esas olarak ilaç, kimyasal ve biyolojik-ilaç sanayi konsantrasyonu, kristalizasyon, kurutma, ayrılık ve kömür kurtarma dağılması için kullanılır. Prensip: vakum bir durumda, sabit sıcaklık Isıtma, şişe sürekli rotasyon, döndürmek için geniş bir alan kenarındaki oluşumu malzeme ince film, yüksek buharlaşma. Solubilization soğutma, kurtarma koleksiyonu şişede yüksek cam Kondenser buharı tarafından büyük ölçüde buharlaşma, özellikle yüksek sıcaklık kolay verimliliğini artırmak biyolojik ürünler değişkenliği ayrışma konsantre ve saf.

Temel özellikleri

Geniş Kapasite, geniş çaplı döner buharlaşma flask, kullanarak yeni yere döner Buharlaştırıcı buharlaşma alanında su banyosu, yan spin, yan Isıtma, difüzyon veya çözüm buharlaşma, çok çeşitli uygulamalar ve örnek boyutu konsantrasyon, dekompresyon kurutma, ayıklama, geri dönüşüm, kimya, ilaç, gıda, çevre, üniversite araştırma laboratuvarı ve böyle iyi ekipman endüstriyel seri üretim arttı.

Teknik parametreler

türü

RE-52A

Modu

El çarkı vidalı kaldırma

Hız range(rpm)

0-120

Sıcaklık range(℃)

RT-100

kondansatör

Dikey yazı, çift Serpantinli tüp

Küçük kapasiteli soğuk tuzak ile

Dönen şişe maksimum kapasitesi (L)

2

Max kapasite şişe (L) toplamak için

2

Motor gücü (W)

1060

Sorgulama