banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Döner buharlaştırıcı >> Laboratuvar Rotary Evaporatör

RE-5205 Rotary Evaporatör

RE-5205 Rotary Evaporatör
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sen kimya, biyoloji, ilaç ve gıda re-5205 döner Buharlaştırıcı üzerinden Çin re-5205 rotary Evaporatör, 5 l rotary Evaporatör üreticiler, tedarikçiler ve facoty, arıyorsunuz veya re-5205 rotary Evaporatör özelleştirme kontrol ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

RE-5205 Rotary Evaporatör

Rotary Evaporatör vakum basıncı, sabit sıcaklık koşulları, Isıtma dönen şişe sabit hız döndürme, geniş bir alan ince film, yüksek buharlaşma ekipman teçhizatları oluşumu kullanarak kullanımıdır.

Rotary Evaporatör esas olarak ilaç, kimyasal ve biyolojik-ilaç sanayi konsantrasyonu, kristalizasyon, kurutma, ayrılık ve kömür kurtarma dağılması için kullanılır. Prensip: vakum bir durumda, sabit sıcaklık Isıtma, şişe sürekli rotasyon, döndürmek için geniş bir alan kenarındaki oluşumu malzeme ince film, yüksek buharlaşma. Solubilization soğutma, kurtarma koleksiyonu şişede yüksek cam Kondenser buharı tarafından büyük ölçüde buharlaşma, özellikle yüksek sıcaklık kolay verimliliğini artırmak biyolojik ürünler değişkenliği ayrışma konsantre ve saf.

Temel özellikleri

Geniş Kapasite, geniş çaplı döner buharlaşma flask, kullanarak yeni yere döner Buharlaştırıcı buharlaşma alanında su banyosu, yan spin, yan Isıtma, difüzyon veya çözüm buharlaşma, çok çeşitli uygulamalar ve örnek boyutu konsantrasyon, dekompresyon kurutma, ayıklama, geri dönüşüm, kimya, ilaç, gıda, çevre, üniversite araştırma laboratuvarı ve böyle iyi ekipman endüstriyel seri üretim arttı.

Teknik parametreler

Modeli

RE-5205

Modu

Banyo pan el çarkı Asansör

Hız range(rpm)

0 ~ 130

Sıcaklık range(℃)

(su) RT ~ 98

kondansatör

Top, dikey yazı, çift Serpantinli tüp çapı

Dönen şişe en fazla capacity(L)

5

Bottles(L) toplamak için maksimum kapasite

3

Motor power(W)

2100

Sorgulama