banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Döner buharlaştırıcı >> Laboratuvar Rotary Evaporatör

RE-5000 Rotary Evaporatör

RE-5000 Rotary Evaporatör
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kimya, biyoloji, ilaç ve gıda re-5000 döner Buharlaştırıcı üzerinden döner Buharlaştırıcı, döner vakum film Buharlaştırıcılar, döner film Evaporatör üreticiler, tedarikçiler ve facoty ya da re-5000 rotary Evaporatör özelleştirme denetimi Çin re-5000 rotary Evaporatör, arıyoruz ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım, Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

RE-5000 Rotary Evaporatör

RE-5000 Rotary Evaporatör açıklaması

Rotary Evaporatör vakum basıncı, sabit sıcaklık koşulları, Isıtma dönen şişe sabit hız döndürme, geniş bir alan ince film, yüksek buharlaşma ekipman teçhizatları oluşumu kullanarak kullanımıdır.

Rotary Evaporatör esas olarak ilaç, kimyasal ve biyolojik-ilaç sanayi konsantrasyonu, kristalizasyon, kurutma, ayrılık ve kömür kurtarma dağılması için kullanılır. Prensip: vakum bir durumda, sabit sıcaklık Isıtma, şişe sürekli rotasyon, döndürmek için geniş bir alan kenarındaki oluşumu malzeme ince film, yüksek buharlaşma. Solubilization soğutma, kurtarma koleksiyonu şişede yüksek cam Kondenser buharı tarafından büyük ölçüde buharlaşma, özellikle yüksek sıcaklık kolay verimliliğini artırmak biyolojik ürünler değişkenliği ayrışma konsantre ve saf.

Temel özellikleri

Geniş Kapasite, geniş çaplı döner buharlaşma flask, kullanarak yeni yere döner Buharlaştırıcı buharlaşma alanında su banyosu, yan spin, yan Isıtma, difüzyon veya çözüm buharlaşma, çok çeşitli uygulamalar ve örnek boyutu konsantrasyon, dekompresyon kurutma, ayıklama, geri dönüşüm, kimya, ilaç, gıda, çevre, üniversite araştırma laboratuvarı ve böyle iyi ekipman endüstriyel seri üretim arttı.

Teknik parametreler

türü

RE-5000

Modu

Rocker plaka düğmeleri, elektrikli Asansör

Hız aralığı (devir/dakika)

0 ~ 110

Sıcaklık range(℃)

(su) RT ~ 98

kondansatör

Dikey yazı, çift Serpantinli tüp

Dönen şişe max capacity(L)

5

Max kapasite Bottles(L) toplamak için

3

Motor power(W)

2120

Boyutu

600 * 400 * 850 mm

Sorgulama