banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Döner buharlaştırıcı >> Laboratuvar Rotary Evaporatör

RE-3000A Rotary Evaporatör

RE-3000A Rotary Evaporatör
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kimya, biyoloji, ilaç ve gıda re-3000a rotary Evaporatör Çin re-3000a döner Buharlaştırıcı üzerinden arıyorsanız, rotary Evaporatör, rota Evaporatör, döner vakum film Evaporatör üreticiler, tedarikçiler ve facoty veya re-3000a rotary Evaporatör özelleştirme kontrol vakum ve Çin'de, profesyonel tedarikçi ile lütfen desing Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

RE-3000A Rotary Evaporatör

Yeni RE-3000A Rotary Evaporatör açıklaması

Rotary Evaporatör vakum basıncı, sabit sıcaklık koşulları, Isıtma dönen şişe sabit hız döndürme, geniş bir alan ince film, yüksek buharlaşma ekipman teçhizatları oluşumu kullanarak kullanımıdır.

Rotary Evaporatör esas olarak ilaç, kimyasal ve biyolojik-ilaç sanayi konsantrasyonu, kristalizasyon, kurutma, ayrılık ve kömür kurtarma dağılması için kullanılır. Prensip: vakum bir durumda, sabit sıcaklık Isıtma, şişe sürekli rotasyon, döndürmek için geniş bir alan kenarındaki oluşumu malzeme ince film, yüksek buharlaşma. Solubilization soğutma, kurtarma koleksiyonu şişede yüksek cam Kondenser buharı tarafından büyük ölçüde buharlaşma, özellikle kolay değişkenlik biyolojik ürünlerin yüksek sıcaklık ayrışma verimliliğini artırmak Purifying

Temel özellikleri

Rocker plaka düğmesi: geçiş ana kartı basınç yükselmesi Bakanlığı altında geçiş ana düşmek altında astları basın. Yüzük Fındıklı: düz döndürme otomatik olarak dönen şişe, ters dönme ekseninin kayması dönüş hızı tutturmak. Kademesiz hız regülasyon.

Teknik parametreler

Türü

RE-3000A

Ana bilgisayar

hızlı otomatik Asansör 0-150 mm

Hız

Hız dijital 20-200r/dak

Güveç

Teflon bileşik pan, fullyenclosed ısıtıcı, güç 1.4KW

Sıcaklık aralığı

Otomatik sıcaklık kontrolü, sıcaklık dijital ekran, RT-90

kondansatör

yüksek kaliteli cam, dikey, yüksek-temp geri bir top Kondenser, geniş çaplı hava yolu kapalı çift, buharlaşma verimliliği artırmak

güç

1.5kW

Gerilim

220V 50Hz


Sorgulama