banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Döner buharlaştırıcı >> Laboratuvar Rotary Evaporatör

RE-2000A Rotary Evaporatör

RE-2000A Rotary Evaporatör
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kimya, biyoloji, ilaç ve gıda re-2000a rotary Evaporatör Çin re-2000a rotary Evaporatör, rotavapor, laboratuvar Evaporatör, döner vakum film Evaporatör üreticiler, tedarikçiler ve facoty veya re-2000a rotary Evaporatör özelleştirme kullanıma arıyoruz ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım, Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

RE-2000A Rotary Evaporatör

Rotary Evaporatör vakum basıncı, sabit sıcaklık koşulları, Isıtma dönen şişe sabit hız döndürme, geniş bir alan ince film, yüksek buharlaşma ekipman teçhizatları oluşumu kullanarak kullanımıdır.

Rotary Evaporatör esas olarak ilaç, kimyasal ve biyolojik-ilaç sanayi konsantrasyonu, kristalizasyon, kurutma, ayrılık ve kömür kurtarma dağılması için kullanılır. Prensip: vakum bir durumda, sabit sıcaklık Isıtma, şişe sürekli rotasyon, döndürmek için geniş bir alan kenarındaki oluşumu malzeme ince film, yüksek buharlaşma. Solubilization soğutma, kurtarma koleksiyonu şişede yüksek cam Kondenser buharı tarafından büyük ölçüde buharlaşma, özellikle kolay değişkenlik biyolojik ürünlerin yüksek sıcaklık ayrışma verimliliğini artırmak Purifying

Temel özellikleri

Rocker plaka düğmesi: geçiş ana kartı basınç yükselmesi Bakanlığı altında geçiş ana düşmek altında astları basın. Yüzük Fındıklı: düz döndürme otomatik olarak dönen şişe, ters dönme ekseninin kayması dönüş hızı tutturmak. Kademesiz hız regülasyon.

Teknik parametreler

Türü

RE-2000A

Ana bilgisayar

plaka düğmeleri, hızlı otomatik Asansör 0-150 mm

Hız

Hız dijital 20-200r/dak

Isıtma pot

Teflon bileşik pan, fullyenclosed ısıtıcı, güç 1.4KW

Sıcaklık aralığı

Otomatik sıcaklık kontrolü, sıcaklık dijital ekran, RT-90

kondansatör

geri bir top Kondenser, geniş çaplı hava yolu, kapalı çift dikey, yüksek sıcaklık yüksek kaliteli cam buharlaşma verimliliğini artırmak

güç

1.5kW

Gerilim

220V 50 / 60Hz

Sorgulama