banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Döner buharlaştırıcı >> Endüstriyel Döner Buharlaştırıcı

RE-5250A Rotary Evaporatör

RE-5250A Rotary Evaporatör
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sen kimya, biyoloji, ilaç ve gıda re-5250a döner Buharlaştırıcı üzerinden Çin re-5250a rotary Evaporatör, endüstriyel rotary Evaporatör, endüstriyel döner Buharlaştırıcı, 50 l vakum rotary Evaporatör üreticiler, tedarikçiler ve facoty, arıyorsunuz veya re-5250a rotary Evaporatör özelleştirme kontrol ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

RE-5250 Rotary Evaporatör

Rotary Evaporatör vakum basıncı, sabit sıcaklık koşulları, Isıtma dönen şişe sabit hız döndürme, geniş bir alan ince film, yüksek buharlaşma ekipman teçhizatları oluşumu kullanarak kullanımıdır.

Rotary Evaporatör esas olarak ilaç, kimyasal ve biyolojik-ilaç sanayi konsantrasyonu, kristalizasyon, kurutma, ayrılık ve kömür kurtarma dağılması için kullanılır. Prensip: vakum bir durumda, sabit sıcaklık Isıtma, şişe sürekli rotasyon, döndürmek için geniş bir alan kenarındaki oluşumu malzeme ince film, yüksek buharlaşma. Solubilization soğutma, kurtarma koleksiyonu şişede yüksek cam Kondenser buharı tarafından büyük ölçüde buharlaşma, özellikle yüksek sıcaklık kolay verimliliğini artırmak biyolojik ürünler değişkenliği ayrışma konsantre ve saf.

Temel özellikleri

1. ana parçaları: yabancı ileri şanzıman sistemi, makul yapısı, dayanıklı ve pratik giriş.

2. kontrol, sıcaklık bölümleri: yabancı gelişmiş frekans kontrol sisteminin, enstrümanın doğru performans sağlamak için sıcaklık kontrol sistemi.

3. su banyosu: bir damgalama, Otomatik Dikey asansör ithal paslanmaz çelik saçtan.

4. sızdırmazlık parçalar: PTFE malzeme seçili mühürleme, korozyon direnci artırmak ve direnç giymek için özel bir işlem teknolojisi ile yabancı ülkeler.

5. ana yapısı: yüksek kaliteli alüminyum alaşım ve paslanmaz çelik, daha tamamlamak ve makul bir performans donatımın geliştirmek.

Modeli

RE-5250

Dönüş hızı (rpm)

3 ~ 120, dijital ekran

Hızını ayarlama

Frekans dönüştürme

banyo

Isıtma gücü: 6kw/380v

RT ~ 99℃ (su)

Döndürme şişe

50LBig flanş ağız (¢inner100mm)

Koleksiyon şişe

20Lflange ağız,

PTFE boşaltma vanası

Kondansatör

Tanrım, Çift Kişilik kondansatör Yardımcısı

Buharlaşma hızı

≥ 5L/saat

Motor gücü

250W

Boyut (mm)

1300 * 800 * 2300


Sorgulama