banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Sıvı Taşıma Aleti >> Laboratuvar Pipeti

Katı fotokimyasal reaktör

Katı fotokimyasal reaktör
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sen kimya, biyoloji, ilaç ve gıda katı fotokimyasal reaktör Çin katı fotokimyasal reaktör, katı Fotokatalitik reaktör, güneş cam reaktör, uv reaktörü, katı dışında ışıklı fotokimyasal reaktör, uv lamba üreticiler, tedarikçiler ve facoty, ile fotokimyasal reaktör arıyorsunuz veya katı fotokimyasal reaktör özelleştirme kontrol ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

Solar cam reaktör, fotokimyasal reaktör, UV reaktörü

HG/Xenon/Metal Halide lamba

Bu arada karıştırarak türü 8-12 kuvars tüpler

TOPT-6S katı dışında ışıklı fotokimyasal reaktör

Dışarıda ışıklı katı fotokimyasal reaktör,--TOPTION fabrikası teknik destekler-si olmak got--dan SJTU ve NTU birçok Profesör dönem geliştirmede. TOPT serisi esas olarak gaz araştırma uygulandığı / sıvı aşamaları, görünür ışık, sabit / benzetimli ve benzeri reaksiyon gemi yük TiO2, fotokimyasal tepki photocatalyst şartlar altında olabilir. Bu dizi örnekleri analitik tepki ürün ve serbest radikal ve tepki Kinetik sürekli, kuantum verimi ölçmek için sağlar; Kemosentez, çevre koruma ve hayat bilgisi, vb alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Şekil, verimli ışık reflektörler, Ana kutu, elektrik kumanda civa lamba, ksenon lamba elektrik kontrolörleri, ışık, dahil olmak üzere ana parçası ışık kaynağı soğutma soğuk tuzak korumak için tablo pitch tipi reaksiyon kaldırın.

Aşağıdaki gibi yapılandırılmış TOPT-6S türü sağlam dışında ışıklı fotokimyasal reaktör:

1, civa lamba elektrik denetleyicisi 100W, 300W, 500W orta basınç civa lamba çalışma koşulları kontrolü için;

2, ksenon lamba elektrik denetleyicisi 100W, 300W, 500W veya 1000W ksenon lamba çalışma koşulları kontrolü için.

3. metal Halide lamba 250W 400W sistem. (her TOPT-6s türü fotokimyasal tepki cihazlar standart denetleyicisi, Merkür ksenon lamba elektrikli cihaz denetleyicisi, metal halide lamba sistemi birini seçebilirsiniz);

4. cıva ksenon lamba elektrikli cihaz denetleyicisi ve denetleyici içeren Toplam güç kaynağı, lamba seçimi, lamba güç kaynakları;

5, tüm kuvars cam lamba koruma veya soğuk tuzak geliştirilmesi;

6, verimli ışık reflektörler, katı fazlı optik etkili radyasyon yüzeyine değiştirin.

7, itimat aygıt-ebilmek var olmak kullanılmış-ek olarak da donatmak ile fabrika üretim pitch tipi reaksiyon tablo aşağı Ana kutu.

Her parça açıklamalar

İlk olarak, Ana kutu

Bir dizi ana kutusudur yerleştirildiği fotokimyasal reaktör aygıtları ışık, aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Kutu boyutu 480 mm × 420 mm × 900 mm, 29 kg ağırlığındadır.

Işık yansıması azaltmak için kara kutu içinde.

Fan Pano soğutma ile üst dolaplar sonra Merkezi Yönetim Kurulu "akış" geçiş yapın, sonra dolapları gerçekleştirilebilir (soğutma suyu) su alarmı. Altından sonra plaka soğutma su boruları, boru ve kablo denetleyicisi üzerinden bağlanmak için iki delik vardır.

Dolapları soldaki kutu motor, ışıklar ve "akış kontrol anahtarı" için üç özel yuva vardır çıkış fişini kullanmak için.

İkinci, civa ve civa elektrik denetleyicisi

Işık sağlamak için 100W, 300W veya 500W, 1000w, orta basınç civa lamba, cıva lambalar ultraviyole ışık % 40 toplam enerji sorunu için muhasebeleştirilir işlemi sırasında oluşturulan normal operasyon. Civa lamba ışık açılış 5 dakika öncesine kadar kararlı, ışıkları kapat gerekir yeniden başlatmak için sipariş sonrası 5 dakika bekleyin. Ne zaman göz ve deri hasar UV koruması ile güneş gözlüğü getirmek gerekir.

Orta basınç civa lamba optik parametreleri aşağıdaki gibidir:

Civa lamba spektral dağıtım ve göreli yoğunluğu aşağıdaki gibi:

Tablo 2 spektral dağıtım orta basınç civa lamba

Dalga boyu (nm)

250

313

365

400

510

620

720

Göreli yoğunluğu %

20

85

100

30

20

40

80

Civa lamba ışık yayan bir parçası kuvars tüp, el ışık yoğunluğunu etkiler kirleticiler ile doğrudan temas. Alkol kullanım losyon içinde temizlik, küçük bir miktar ile nemlendirilmiş bir temiz pamuk bez dışında yaygın olarak kullanılan kuvars.

Denetim Masası ile: Toplam güç kaynağı, lamba seçimi, lamba güç kaynağı, motorlar, Elektrik düğmelerini ve başlatmak ve diğer ayarları toplam süre alt zaman ayarlama, lamba geçerli metre, alarm talimatları. Fanı soğutucu denetleyicisiyle.

Denetleyici boyutu 245 mm × 170 mm × 180 mm, ağırlığı yaklaşık 23 kg dir.

Denetleyicisi yordamı açıktır: ışık lamba güç → → → Toplam güç ışık başlangıç seçin, Başlat tuşuna basın ve sonra bir zamanlama ışık başladı.

Kapatmak denetim prosedürleri: Toplam lamba güç → elektrik → → 5 dakika sonra soğutma su kapalı.

Denetleyicisi bir güç giriş hattı ve sigorta sahibi arkasında.

Denetleyicisi Kablo fişi ile karşılık gelen arabirimler için ana kutusunun arkasında.

Ana kablo kutusuna bağlı denetleyicisi hata ile veya soğutma su için normal su basıncı daha düşük, alarm lamba ışık ve ses cihazları çalışamaz alarm.

Üç, ksenon lamba ve ksenon lamba elektrik denetleyicisi.

Işık 100W 300W 500W veya 1000W ksenon lamba normal ve istikrarlı işleminin tamamlanmasını sağlamak. Denetleyici boyutu 245 mm × 170 mm × 180 mm, ağırlığı 34 kg dir. Özel durum "ışık Seç" düğme diğer düğmeler aynı civa lamba denetleyicisiyle Denetim Masası. Ksenon lamba spektral dağıtım ve göreli yoğunluğunu günışığına benzer.

Ksenon lamba optik parametreleri aşağıdaki gibidir:

Tablo 3 boyutları ksenon lambaları ve optik parametreleri:

Güç (W)

Başlangıç current(A)

Çalışma akımı (A)

İşletme gerilimi (V)

Etkili yay uzunluğu MM)

Kablolama

100/300/500

8.3

18±3

50

220±20

Tek uçlu yol açar

1000

12,4

7053

60

220±20

Tek uçlu yol açar

Dördüncü, tüm kuvars cam lamba koruma veya soğuk tuzak geliştirilmesi

tüm tüm kuvars cam lamba koruma soğuk tuzak geliştirilmesi sadece yüksek verimli ışık kaynağının sıcaklığı ile neden çünkü çalışırken uzun saat uzaklıkta ışık ve reaktif maddeler, sadece deney kendisini dış etki olmadan erişim sağlanması UV nüfuz değil.

Beşinci olarak, tablo saha tepki kaldırma

Tablo aralığı türü tepki kaldırın, TOPTION fabrika araştırma ve geliştirme aşaması yeni katı-fotokimyasal veya özel masasına, büyük ulusal üniversite laboratuvar denemeleri ile başarılı sonuçlar kullanıcıların övdü, promosyon ürünlerinde yüzeyi yüksek konsantrasyon karışımı. Makine böylece reaktif maddeler uzak ışık kaynağı etkin kontrol modülü, Standart paslanmaz çelik kademeli ölçek, sürme ile paslanmaz.

Hakkımızda:

TOPTION üretiminde uzmanlaşmış ve satış fotokimyasal cam reaktör, UV cam reaktör sistemine, xenon cam reaktör, tek kat cam reaktör, çift-tabaka cam reaktör, üç katlı cam reaktör, termostatik ekipman, Buz Makinası, ultrasonik enstrüman, kurutma makinesi, açılan aygıt ve benzeri sprey.

11-yaeas deneyimi olan ve 8 yıllık geliştirme sonra biz artan iç ve dış pazar payı kazandı ve sektöründe iyi itibar zevk, Ürünlerimiz birçok üniversite ve bilimsel araştırma tesisleri birçok alanlarda uygulanır.  Biz de aletleri gereksinimlerinize göre türlü üretebilir. İnandığımız kalitesi seni hayal kırıklığına uğratmayacağım. TOPTION şirket olabilir custimezed cam reaktör sisteminin çeşitli özellikleri, inan "TOPTION", "üst seçeneği" olacak.

Özelleştirilmiş tasarım hoş geldiniz! Pls bize, Hoşgeldiniz iletişim kurmaktan çekinmeyin!


Sorgulama