banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Sıvı Taşıma Aleti >> Laboratuvar Pipeti

Dış ışıklı Photoreactor

Dış ışıklı Photoreactor
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kimya, biyoloji, ilaç ve gıda dışında ışıklı photoreactor için Çin'den ışıklı photoreactor, 10 ml fotokimyasal reaktör, 30 ml fotokimyasal reaktör, 50 ml fotokimyasal reaktör, 100 ml fotokimyasal reaktör, mini fotokimyasal tepki cihaz üreticileri, tedarikçiler ve facoty veya ışıklı photoreactor özelleştirme dışında kontrol dışında arıyoruz ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım, Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

Solar cam reaktör, fotokimyasal reaktör, UV reaktörü

HG/Xenon/Metal Halide lamba

Bu arada karıştırarak türü 8-12 kuvars tüpler

Her türlü cilt fotokimyasal reaktör

TOPT-IV yazın dışarıda ışıklı fotokimyasal reaktör

Fotokimyasal reaktör dışında ışıklı açıklaması ---TOPTION fabrika var teknik destekler--dan SJTU ve NTU birçok Profesör dönem geliştirme. TOPT serisi esas olarak gaz araştırma uygulandığı / sıvı aşamaları, görünür ışık, sabit / benzetimli ve benzeri reaksiyon gemi yük TiO2, fotokimyasal tepki photocatalyst şartlar altında olabilir. Bu dizi örnekleri analitik tepki ürün ve serbest radikal ve tepki Kinetik sürekli, kuantum verimi ölçmek için sağlar; Kemosentez, çevre koruma ve hayat bilgisi, vb alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ana kutu, elektrik kumanda civa lamba, ksenon lamba elektrik kontrolörleri, ışık, dahil olmak üzere şekil, ana parçası hafif soğuk tuzak, karıştırıcı, kuvars cam reaktör 10 ml, 30 ml, 50 ml, 100 ml, 150 ml korumak için kaynak soğutma (Tabii ki, özel birimlerin her türlü). Tekerlekli arabası.

TOPT-IV türü iç aydınlatmalı fotokimyasal reaktör aşağıdaki gibi bulunur:

1, civa lamba elektrik denetleyicisi 100W, 300W, 500W orta basınç civa lamba çalışma koşulları kontrolü için;

2, ksenon lamba elektrik denetleyicisi için 100W, 300W, 500W veya 1000W ksenon lamba çalışma koşulları, kontrolünü (Standart denetleyicisi ve mercury ksenon lamba elektrikli cihaz denetleyicisi seç bir her TOPT-IV türü fotokimyasal tepki aparatı);

3, Merkür ksenon lamba elektrikli cihaz denetleyicisi ve denetleyici içeren Toplam güç kaynağı, lamba seçimi, lamba güç kaynakları;

4, tüm kuvars cam lamba koruma veya soğuk tuzak geliştirilmesi;

TOPT-IV türü cam reaktörler, 8-12 kuvars tüpler türü bu arada karıştırarak karşılamak 5, karıştırıcı

6, itimat aygıt-ebilmek var olmak kullanılmış-ek olarak da donatmak ile fabrika üretim pitch tipi reaksiyon tablo aşağı Ana kutu.

7. kuvars cam reaktör-ebilmek var olmak seçmek 10ml, 30ml, 50ml, 100ml, 150ml (Tabii ki, özel birimlerin her türlü).

8. bir tekerlekli arabası.

Her parça açıklamalar

İlk olarak, Ana kutu

Bir dizi ana kutusudur yerleştirildiği fotokimyasal reaktör aygıtları ışık, aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Kutu boyutu 480 mm × 420 mm × 900 mm, 29 kg ağırlığındadır.

Işık yansıması azaltmak için kara kutu içinde.

Fan Pano soğutma ile üst dolaplar sonra Merkezi Yönetim Kurulu "akış" geçiş yapın, sonra dolapları gerçekleştirilebilir (soğutma suyu) su alarmı. Altından sonra plaka soğutma su boruları, boru ve kablo denetleyicisi üzerinden bağlanmak için iki delik vardır.

Dolapları soldaki kutu motor, ışıklar ve "akış kontrol anahtarı" için üç özel yuva vardır çıkış fişini kullanmak için.

İkinci, civa ve civa elektrik denetleyicisi

Işık sağlamak için 100W, 300W veya 500W, 1000w, orta basınç civa lamba, cıva lambalar ultraviyole ışık % 40 toplam enerji sorunu için muhasebeleştirilir işlemi sırasında oluşturulan normal operasyon. Civa lamba ışık açılış 5 dakika öncesine kadar kararlı, ışıkları kapat gerekir yeniden başlatmak için sipariş sonrası 5 dakika bekleyin. Ne zaman göz ve deri hasar UV koruması ile güneş gözlüğü getirmek gerekir.

Orta basınç civa lamba optik parametreleri aşağıdaki gibidir:

Civa lamba spektral dağıtım ve göreli yoğunluğu aşağıdaki gibi:

Tablo 2 spektral dağıtım orta basınç civa lamba

Dalga boyu (nm)

250

313

365

400

510

620

720

Göreli yoğunluğu %

20

85

100

30

20

40

80

Civa lamba ışık yayan bir parçası kuvars tüp, el ışık yoğunluğunu etkiler kirleticiler ile doğrudan temas. Alkol kullanım losyon içinde temizlik, küçük bir miktar ile nemlendirilmiş bir temiz pamuk bez dışında yaygın olarak kullanılan kuvars.

Denetim Masası ile: Toplam güç kaynağı, lamba seçimi, lamba güç kaynağı, motorlar, Elektrik düğmelerini ve başlatmak ve diğer ayarları toplam süre alt zaman ayarlama, lamba geçerli metre, alarm talimatları. Fanı soğutucu denetleyicisiyle.

Denetleyici boyutu 245 mm × 170 mm × 180 mm, ağırlığı yaklaşık 23 kg dir.

Denetleyicisi yordamı açıktır: ışık lamba güç → → → Toplam güç ışık başlangıç seçin, Başlat tuşuna basın ve sonra bir zamanlama ışık başladı.

Kapatmak denetim prosedürleri: Toplam lamba güç → elektrik → → 5 dakika sonra soğutma su kapalı.

Denetleyicisi bir güç giriş hattı ve sigorta sahibi arkasında.

Denetleyicisi Kablo fişi ile karşılık gelen arabirimler için ana kutusunun arkasında.

Ana kablo kutusuna bağlı denetleyicisi hata ile veya soğutma su için normal su basıncı daha düşük, alarm lamba ışık ve ses cihazları çalışamaz alarm.

Üç, ksenon lamba ve ksenon lamba elektrik denetleyicisi.

Işık 100W 300W 500W veya 1000W ksenon lamba normal ve istikrarlı işleminin tamamlanmasını sağlamak. Denetleyici boyutu 245 mm × 170 mm × 180 mm, ağırlığı 34 kg dir. Özel durum "ışık Seç" düğme diğer düğmeler aynı civa lamba denetleyicisiyle Denetim Masası. Ksenon lamba spektral dağıtım ve göreli yoğunluğunu günışığına benzer.

Ksenon lamba optik parametreleri aşağıdaki gibidir:

Tablo 3 boyutları ksenon lambaları ve optik parametreleri:


Güç (W)

Başlangıç current(A)

Çalışma akımı (A)

İşletme gerilimi (V)

Etkili yay uzunluğu MM)

Kablolama

100/300/500

8.3

18±3

50

220±20

Tek uçlu yol açar

1000

12,4

30±3

60

220±20

Tek uçlu yol açar


tüm tüm kuvars cam lamba koruma soğuk tuzak geliştirilmesi sadece yüksek verimli ışık kaynağının sıcaklığı ile neden çünkü çalışırken uzun saat uzaklıkta ışık ve reaktif maddeler, sadece deney kendisini dış etki olmadan erişim sağlanması UV nüfuz değil.

Hakkımızda:

TOPTION üretiminde uzmanlaşmış ve satış fotokimyasal cam reaktör, UV cam reaktör sistemine, xenon cam reaktör, tek kat cam reaktör, çift-tabaka cam reaktör, üç katlı cam reaktör, termostatik ekipman, Buz Makinası, ultrasonik enstrüman, kurutma makinesi, açılan aygıt ve benzeri sprey.

8-yaeas deneyimi olan ve 8 yıllık geliştirme sonra biz artan iç ve dış pazar payı kazandı ve sektöründe iyi itibar zevk, Ürünlerimiz birçok üniversite ve bilimsel araştırma tesisleri birçok alanlarda uygulanır.  Biz de aletleri gereksinimlerinize göre türlü üretebilir. İnandığımız kalitesi seni hayal kırıklığına uğratmayacağım. TOPTION şirket olabilir custimezed cam reaktör sisteminin çeşitli özellikleri, inan "TOPTION", "üst seçeneği" olacak.

Özelleştirilmiş tasarım hoş geldiniz! Pls bize, Hoşgeldiniz iletişim kurmaktan çekinmeyin!


Sorgulama