banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Sıvı Taşıma Aleti >> Vakum aspirasyon sistemi

Paralel ışık kaynağı

Paralel ışık kaynağı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kimya, biyoloji, ilaç ve gıda paralel ışık kaynağından Çin paralel ışık kaynağı, xenon ışık kaynağı, civa lamba, ksenon lamba, görünür paralel ışık kaynağı arıyorsanız, uv paralel ışık kaynağı üreticiler, tedarikçiler ve facoty, veya paralel kontrol ışık kaynağı özelleştirme ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım, lütfen Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

Ultraviyole (görülebilir) paralel ışık kaynağı

Ultraviyole (görülebilir) paralel ışık kaynağı ortak bir yabancı gelişmiş geliştirme bir benzer ekipman vakıf kurmaya TOPTION fabrika, özel ışık kaynağı onun avantajı yatıyor sağlar yüksek mukavemetli, yerler ışık için kararlı. Kolay kullanım, benzersiz tasarım, kondansatör, güçlendirilmesi mikro mobil tasarım hava soğutmalı, güç kaynağı aygıtıyla ve istikrar aydınlık vücudun diğer önemli özelliklerini istikrarlı ve verimli ışık kaynağı, fotokimyasal tepki optik laboratuvar temini ve diğer yerlerde en iyi ürünleri aynı anda olmak, TOPTION fabrika sadece yurt içi Ar-Ge ve üretim fabrikası. (özel yerli üretim, ayrıntıları kadar www.toption-china.com başvurunuz)

Ultraviyole (görülebilir) paralel ışık kaynağı bir çok amaçlı, geniş adaptasyon ve ışık iç güneş maksimum ürün miktarı, yurtiçinde ve yurtdışında 300'den fazla laboratuvarları var. Güneş pili eğitime ek olarak, fotoelektrik yanıt türü aygıt test, yüzey photovoltage spektroskopisi, biyolojik ışık, Fotokatalitik, yüzey hatası analizi, UV radyasyon vermeliyiz, UV kür, sıvı kristal malzeme araştırma, UV photopolymerization, UV Floresans uyarma ve diğer bilimsel araştırma alanı için kullanılabilir. Sistem tek başına kullanılabilir, çeşitli test sistemlerinin analizi ile birlikte de kullanılabilir. Esnek yapılandırma seçenekleri müşterilerimize modüler yapısı. Yüksek güvenilir güç kaynağı sistemi benimsenmiştir. Firmamız farklı aksesuarlar ile üretilen ışınlama modeli nokta ışık kaynağı, paralel ışık, fiber çıktı çeşitli olabilir.

Avantajları ve fotokimyasal tepki aparatı kaynak özellikleri

■High yansıtan güneş alüminyum ellipsoidal ayna, damgalama malzeme alüminyum iç yüzey türleri elipsoid Ellipsoid, elmas döner zımpara sonra ayna için yüksek sıcaklık vakum film yüksek verim sonra kurulan ve istikrar son, yansıma görünür ışığın % 95'inden fazlası olduğu aynasıdır.

■luminary mikro hareket eden aygıt, aygıt ışık beden ve elips ayna mikro mesafe, ışık, güçlü odaklama için farklı müşteri farklı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yansıyan odak değiştirmek için değiştirebilirsiniz.

■The kutu yüksek yoğunlukta ışık kaynağı tasarım, yumuk kaynak en az azaltılmış ozon serbest bırakmak, aynı zamanda, biz azot Vanalı ozon sürümü daha fazla kontrol için ozon ve azot reaksiyon artırabilir.

■Adapter benzersiz ışık tasarımı, parlak gövde tasarımı, güç uyumlu kullanımı aynı zamanda, Ortak Pazar özellikleri farklı tipleri ile parlak vücut yapmak, müşteri esnek seçim sarf malzemeleri alternatiflerin tatmin.

■Supplies Ekonomi: simüle ışık kullanarak bitki malzemeleri aydınlatma kaynağı en düşük ülkede, geç Fotokatalitik ayrışma üreten gaz cihazın en önemli sağlar.

Gözden geçirme yukarıdaki özellikleri, biz görebilirsiniz, ekonomik, sürdürülebilir, pratik, etkili, istikrarlı, Gelişmiş üründür optik laboratuvar tedarik ve dönüşüm, fotokimyasal tepki, optik görüntüleme sistemi vb son derece verimli ve istikrarlı kaynağının benzersiz uygulamalarla en büyük parlak nokta...

Teknik bilgiler:

UV (Visible) paralel ışık kaynağı TOP-XTM

Modeli

Aydınlık vücut tipi

Aydınlık vücut güç

TOP - X 300

Ksenon lamba

300W

civa lamba

300W


ÜST - X 500

Ksenon lamba

5106

civa lamba

5106


Xenon civa lamba

5106


TOP - X 1000

Ksenon lamba

1000W

civa lamba

1000W


Xenon civa lamba

1000W


Yapılandırma içerir: bir parlak vücut tedarik kontrol cihazı, yüksek yoğunluklu aygıt, odaklanan

verimli soğutma dolaşım cihazı, aydınlık bir vücut hareketi mesafe aygıt ayarlama!

Not: aydınlık vücut ışık adaptasyon aygıt paylaşabilirsiniz!

Hakkımızda:

TOPTION üretiminde uzmanlaşmış ve satış fotokimyasal cam reaktör, UV cam reaktör sistemine, xenon cam reaktör, tek kat cam reaktör, çift-tabaka cam reaktör, üç katlı cam reaktör, termostatik ekipman, Buz Makinası, ultrasonik enstrüman, kurutma makinesi sprey, kurutma makinesi, aygıt ve benzeri açılan hava.

8-yaeas deneyimi olan ve 8 yıllık geliştirme sonra biz artan iç ve dış pazar payı kazandı ve sektöründe iyi itibar zevk, Ürünlerimiz birçok üniversite ve bilimsel araştırma tesisleri birçok alanlarda uygulanır.  Biz de aletleri gereksinimlerinize göre türlü üretebilir. İnandığımız kalitesi seni hayal kırıklığına uğratmayacağım. TOPTION şirket olabilir custimezed cam reaktör sisteminin çeşitli özellikleri, inan "TOPTION", "üst seçeneği" olacak.

Özelleştirilmiş tasarım hoş geldiniz! Pls bize, Hoşgeldiniz iletişim kurmaktan çekinmeyin!


Sorgulama