banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Sıvı Taşıma Aleti >> Vakum aspirasyon sistemi

MINI fotokimyasal reaktör

MINI fotokimyasal reaktör
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kimya, biyoloji, ilaç ve gıda mini fotokimyasal reaktör Çin mini fotokimyasal reaktör, taşınabilir fotokimyasal reaktör, el fotokimyasal reaktör, 5 ml fotokimyasal tepki aparatı, 10 ml fotokimyasal tepki aparatı, 15 ml fotokimyasal tepki cihaz üreticileri, tedarikçiler ve facoty veya kontrol mini fotokimyasal reaktör özelleştirme arıyoruz ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım, Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

Microscale Photochemical tepki aparatı /Trace fotokimyasal tepki

Microscale Photochemical tepki aparatı /Trace fotokimyasal tepki, Fotokatalitik tepki ve tasarım, esas olarak izlemek için her 5-100 ML, radyasyon tehlikeleri malzeme kaybı azaltabilir tepki kapasitesidir; Cihazın içinden ve reaktör, iç gereksinimi koruma aygıtının, dış katman ana reaktörü, PTFE vidalı kapak ve flor kauçuk katman arabirimi alt, gaz arabirimi, beslenme ve diğer fonksiyonları ile dış reaktör dışında mühür almak dışında; taşınabilir bir araç, küçük boyutlu hassas yapısı, fotokimyasal izleme çalışma için uygun mutlak avantaj kullanılan!

Avantajları ve özellikleri:

Kompozisyon Main oluşur ışık kaynağı aparatları, cam tepki kap, kuvars ışık kaynağı koruma soğuk tuzak, PTFE mühürleme aygıt, aygıt vb şarj.;

■ izleme sıvı - sıvı, gaz - sıvı, katı - sıvı maddelerin reaksiyonu, daha az tüketim, yüksek hassasiyetli gibi için;

Aygıt kümesi küçük, zarif görünüm, uygun taşıma, düşük radyasyon tehlikesi;

■ yapı tasarımı, tepki durumu ve bizim fabrika minyatür, pilot ürün tutarlılık, bilimsel araştırma kolaylaştırmak için yöneticinize iletin;

Yapılandırma listesi:


Türü

TOPT-MINI

adı

Microscale Photochemical tepki aparatı

Standart reaktör

1, 5W, 10W, 20W ve diğer özellikleri civa lamba güç kaynağı denetleyicisi yapılabilir;
(isteğe bağlı 185NM, 254NM, 310NM, 360NM ve diğer özellikler)
2, cam tepki kap olabilir kullanılan 5-15 ML, 5-30 ML, 5-100 ML ve diğer özellikleri;
3, kuvars cam koruma soğuk tuzak;
4, alt havalandırma filtre arayüzü ile;
5, reaktör aygıt sabitleme ile sağlanır;
6, taşınabilir bir kutu;


Hakkımızda:

TOPTION üretiminde uzmanlaşmış ve satış fotokimyasal cam reaktör, UV cam reaktör sistemine, xenon cam reaktör, tek kat cam reaktör, çift-tabaka cam reaktör, üç katlı cam reaktör, termostatik ekipman, Buz Makinası, ultrasonik enstrüman, kurutma makinesi sprey, kurutma makinesi, aygıt ve benzeri açılan hava.

8-yaeas deneyimi olan ve 8 yıllık geliştirme sonra biz artan iç ve dış pazar payı kazandı ve sektöründe iyi itibar zevk, Ürünlerimiz birçok üniversite ve bilimsel araştırma tesisleri birçok alanlarda uygulanır.  Biz de aletleri gereksinimlerinize göre türlü üretebilir. İnandığımız kalitesi seni hayal kırıklığına uğratmayacağım. TOPTION şirket olabilir custimezed cam reaktör sisteminin çeşitli özellikleri, inan "TOPTION", "üst seçeneği" olacak.

Özelleştirilmiş tasarım hoş geldiniz! Pls bize, Hoşgeldiniz iletişim kurmaktan çekinmeyin!


Sorgulama