banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Sıvı Taşıma Aleti >> Vakum aspirasyon sistemi

Düşen Film Photoreactor

Düşen Film Photoreactor
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Eğer sen kimya, biyoloji, ilaç ve gıda düşen film photoreactor için Çin düşen film photoreactor, düşen film laboratuvar photoreactor, 500 ml düşen film photoreactor, 1000 ml düşen film photoreactor, 3000 ml düşen film fotokimyasal reaktör, 5000 ml düşen film fotokimyasal reaktör üreticiler, tedarikçiler ve facoty, seyir veya düşen film photoreactor özelleştirme kontrol ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım, Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

Fotokimyasal reaktör / fotokimyasal tepki cihazlar / sentez yolu ile fotoğraf kimya yaygın olarak uygulanan bir yöntemdir. Organik synthesises kez sadece UV ışığıyla radyasyon nedeniyle başarılı veya hız. Fotokimyasal reaksiyonlar genellikle oda sıcaklığında çalıştırılır ve bu yüzden diğer termal pro-cesses nazik vardır. Photoreactors uygulamada, örneğin sentezi, analizi ve atık su arıtma geniş bir aralığı vardır.

Düşen Film Photoreactor Radyasyon geminin ana Yarışması nent reaktör bir yapıdır. Yaklaşık 200 ml kapasiteli ve yan şeritler ile gümüş kaplamalı yüksek vakum ceket ve temperleme ceket tarafından ayırt. COO-ling tüp ve daldırma tüp, her ikisi de kuvars cam, lastik Radyasyon geminin içinde yer alır. Kan dolaşımı zorla sirkülasyon pompası "Sistem TOPT", kontrol ünitesi tarafından kontrol edilir etkilenir. Teslimat oluşur dört tedarik gemisi 100, 250, 500 birimleri ile ve 1000 ml yanı sıra düşük sıcaklık termometre için düşük ısı aralıkları arasında-30 ° C ve + 100 ° C ve küçük parçalar.

Aşağıdaki avantajları:

Reaktör içinde yayılan sıvı etkili kan dolaşımı ■an.

■Due düşen film ilke, bir yoğun radyasyon ulaşılır.

■Only küçük bir sıvı birimi gereklidir.

■Operations düşük sıcaklık aralığında daha fazla uygulama imkanları sağlamak.

■Used malzemeleri borosilikat cam 3.3, kuvars cam ve plastik parçalar PTFE.

Fotokimyasal tepki cihazlar/Photochemical reaktör teknik veriler:

Düşen Film Photoreactor inşaatı


Modeli

TOPT-200FR

TOPT-500FR

TOPT-700FR

TOPT-1500FR

Işık kaynağı güç

200W

5106

700W

1500W

Işık kaynağı hayat

1000H

1000H

1000H

1000H

Etkili uzun

57MM

77MM

97MM

128MM

Liste katman türü

Kapasite hazırlama için

500ML、1000ML、3000ML、5000ML

Çift katman türü

Kapasite hazırlama için

500ML、1000ML、3000ML、5000ML

Cam yapı

Type、B türü

İnşaatı

Düşen hız

2000 RPM

Malzeme bağlanmak

PTFE

Malzeme çalışması

316L

TOPTION üretiminde uzmanlaşmış ve satış fotokimyasal cam reaktör, UV cam reaktör sistemine, xenon cam reaktör, tek kat cam reaktör, çift-tabaka cam reaktör, üç katlı cam reaktör, termostatik ekipman, Buz Makinası, ultrasonik enstrüman, kurutma makinesi, açılan aygıt ve benzeri sprey.

11-yaeas deneyimi olan ve 8 yıllık geliştirme sonra biz artan iç ve dış pazar payı kazandı ve sektöründe iyi itibar zevk, Ürünlerimiz birçok üniversite ve bilimsel araştırma tesisleri birçok alanlarda uygulanır.  Biz de aletleri gereksinimlerinize göre türlü üretebilir. İnandığımız kalitesi seni hayal kırıklığına uğratmayacağım. TOPTION şirket olabilir custimezed cam reaktör sisteminin çeşitli özellikleri, inan "TOPTION", "üst seçeneği" olacak.

Özelleştirilmiş tasarım hoş geldiniz! Pls bize, Hoşgeldiniz iletişim kurmaktan çekinmeyin!


Sorgulama