banneer
Ana sayfa > Hakkımızda

TOPTION profesyonel laboratuvar çözüm sağlayıcısıdır ve hepsi biyoloji, kimya, eczacılık, çevre analizi, gıda, akademik araştırma vb. Alanlarda çalışan global müşteriler için en iyi çözümleri ve ürünleri sunmaya adanmıştır. Çalıştığınız alandan bağımsız olarak, Aynı amaç için çaba göstermeye devam edin: Araştırmanızı daha doğru ve verimli hale getirmek için size en uygun çözümleri ve ürünleri sunmak.


TOPTION merkezi, yüzlerce üniversite ve araştırma enstitüsünün bulunduğu ve binlerce yıllık bir tarih kültürü olan ünlü Xi'an, Çin'de bulunmaktadır. Derin kültür ve güçlü bilimsel, sürekli olarak sizin için daha iyi ürünler, çözümler ve servis sağlar.


Ana ürünleri kimyasal sentez reaktör, döner buharlaştırıcı, ince film buharlaştırıcı, fotokimyasal reaktör, yüksek basınçlı reaktör, dondurarak kurutma makinesi, sprey kurutucu, vb içerir . TOPTION marka enstrüman 70'den fazla ülke ve bölgede kendi yüksek itibar vardır, onlar için teknik destek sağlamak binlerce organizasyonun kendi araştırmalarındaki problemleri çözmesi, üniversiteye özel, araştırma enstitüleri, endüstriler, denetim kurumları vb. teknolojinin ilerlemesinin teşvik edilmesi ve insan yaşamının iyileştirilmesi TOPTION sosyal misyonudur.


Sadece en mükemmel kaliteye, en önde gelen teknolojiye, en eksiksiz çözüm ve en profesyonel hizmete, TOPTION görevini ve vizyonunu gerçekleştirebileceğimize inanıyoruz . Bu sayede sizlere en iyi çözümleri ve ürünleri sunmak ve daha doğru ve verimli araştırmalar yapmak için sürekli yenilikler ve sıkı çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Genç, profesyonel ve yaratıcı bir ekibiz.

Müşteri odaklı ve sorumlu ekibiz.


Misyonumuz: araştırmanızı daha doğru ve verimli hale getirin.

Vizyonumuz: Dünyanın en rekabetçi laboratuvar çözüm sağlayıcısı ol.

Değeriniz: Paylaşma ve kazan-kazan, müşteri başarısı, müteşekkir ol, büyümeye devam et, yenilik ve sorumlu ol.