Hakkımızda

TOPTION profesyonel laboratuvar çözüm sağlayıcısıdır ve Biyoloji, kimya, eczacılık, çevre analizi, gıda, akademik araştırma, vb tüm küresel müşteriler için sağlamak belgili tanımlık en iyi çözümleri & Ürünler için ayrılmış iş. Sen çalışma alanını ne olursa olsun, aynı amaç için çaba devam: size en uygun çözümleri ve ürünleri araştırma daha doğru ve verimli hale getirmek için sağlamak için.


TOPTION Merkez Xi'an, Çin yer alan, nerede üniversiteler yüzlerce kendi ve Araştırma enstitüleri ve ünlü onun binlerce yıl geçmiş kültür sürece. Derin kültür ve güçlü bilimsel resvide ürünler, çözümler ve sürekli hizmet sizin için daha iyi.


Ana ürünleri içeren kimyasal sentez reaktör, rotary Evaporatör, ince film Evaporatör, fotokimyasal reaktör, yüksek basınç reaktör, kurutma makinesi dondurma, kurutma makinesi, vb TOPTION sprey marka araç 70'den fazla ülke ve bölgelerde kendi yüksek üne sahiptir, kuruluşlar içinde onların araştırma, Üniversitesi, Araştırma enstitüleri, sanayi, muayene kuruluşları, vb için özel sorunları çözmek için on binlerce için teknik destek sağlamak. Teknoloji ilerleme teşvik ve insan yaşam kalitesini yükseltmek TOPTION sosyal misyonudur.


Biz inanıyoruz, sadece en mükemmel kalite, en önde gelen teknoloji, en komple çözüm ve en profesyonel hizmet, yapabilir TOPTION misyon ve vizyonu gerçeğe. Bu yüzden sürekli yenilik ve en iyi çözümleri ve ürünleri, sağlamak için çalışmak, devam edecek ve yapmak daha doğru ve verimli araştırma.

Biz genç, profesyonel ve yaratıcı bir takımız,

Biz müşteri odaklı ve sorumlu bir ekip vardır.


Misyonumuz: araştırma daha doğru ve verimli kılmak.

Vizyonumuz: Kayıt ol dünyanın en rekabetçi laboratuvar eriyik sağlamak.

Bizim değer: Paylaşım & şükret, büyüyen, yenilik tutun Turnuvanızı, Müşteri başarı ve sorumlu.